Pomáháme útulkům

Psi a kočky jsou zvířata, která nám věnují oddanost a lásku, za to očekávají, že se o ně páničci postarají a budou jim stejně věrní. Často však dochází k vyhození psů a koček na ulici či k jejich týrání. Podporujeme opuštěné a týrané psy a kočky, kteří jsou umístění v útulcích, různých depozitech a spolcích. Není nám lhostejné, jaký osud tato zvířata mají, proto jsme se rozhodli pomáhat a jsme rádi, že se na této pomoci můžeme podílet. Pomáháme finančně ulevit zvířecím útulkům i chovatelským stanicím při nákupu krmiva i nezbytných pomůcek pro péči o tato zvířata, různé pamlsky i granule pro psy, zvířecí hračky, přepravky, výcvikové pomůcky, pelechy, škrábadlo pro kočky a mnoho dalšího zboží.

Věříme, že i menší pomoc v podobě zvýhodněného nákupu v našem e-shopu všem, kteří se o čtyřnohé chlupaté kamarády starají, je správná cesta. Podporujeme psí útulky a chovatelské stanice takto:

  • Útulkům nabízíme sponzorské dary a slevy na jejich nákupy v eshopu bezvachovatel.cz ve výši 10% při registraci do e-shopu
  • Chovatelské stanice u nás získají slevu ve výši 5% při registraci

 

Registrace vám zabere pouze pár minut, vy však získáte mnohem více. Jste-li útulek či chovatelská stanice, můžete pravidelně sledovat, jaká je aktuální akční nabídka, využívat dopravu zdarma při nákupu již od 500 Kč a využívat mnoho dalších výhod.


Spolupracujeme s mnoha útulky a chovatelskými stanicemi v rámci celé ČR. Přivítáme také nové nápady na spolupráci. Jako milovníci zvířat velmi rádi pomáháme, aby se měla domácí zvířata s často nepříznivým osudem mnohem lépe. Díky slevě na nákup mohou útulky pro zvířata i chovatelské stanice ušetřit nemalou částku při nákupech, kterou pak lze použít na základní veterinární péči,  případně jim sleva umožní nakoupit mnohem více zboží. V této pomoci vidíme velký přínos a hodláme v ní pokračovat i do budoucna. Tuto pomoc si psí útulky i chovatelské stanice velmi pochvalují a našimi věrnými zákazníky se stávají další a další neziskové organizace. Internetový obchod Bezvachovatel.cz nejen prodává, ale také pomáhá